ASYSTENT W DZIALE BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA

Pełny etat AWG Zadaj pytanie
  • Podziel się:

Szczegóły pracy

  • MiastaWrocław

Opis pracy

Asystent w dziale BHP i ochrony środowiska

Miejsce wykonywania pracy: Biskupice Podgórne, gmina Kobierzyce/ Nowa Wieś Wrocławska

Cel stanowiska – wsparcie pracy działu bhp i ochrony środowiska

Główne zadania i odpowiedzialność

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach pracy, z uwzględnieniem stanowisk pracy, na których są zatrudnione osoby fizyczne wykonujące pracę na innej podstawie niż stosunek pracy
  • Bieżący kontakt z pracodawcą odnośnie zagrożeń zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
  • Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Współpraca z laboratoriami upoważnionymi do dokonywania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych, występujących w środowisku pracy,
  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii
  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie ich oraz przechowywanie dokumentów związanych z wypadkami przy pracy, kontrolami w zakresie BHP i ochrony środowiska, badaniami i pomiarami czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych
  • Nadzór nad punktami pierwszej pomocy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość norm i przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną środowiska
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń BHP i z zakresu ochrony środowiska
  • Gotowość do pracy nad wieloma projektami i umiejętność zarządzania projektami
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemu zarządzania środowiskiem ISO 14 001 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Pracę w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole

Zainteresowany/a aplikuj już dziś!

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
  4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych proszę dopisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].”