PRACOWNIK PRODUKCJI- KAMIENNA GÓRA

Pełny etat AWG Zadaj pytanie
 • Podziel się:

Szczegóły pracy

 • MiastaWałbrzych

Opis pracy

 

Pracownik Produkcji

 

Miejsce pracy: Kamienna Góra

 

Szukasz zatrudnienia “od zaraz”? Chcesz się nauczyć nowych rzeczy? Potrzebujesz pracy na JEDNĄ ZMIANĘ? To idealna oferta dla Ciebie!

 

 • Jeśli chodzi o Twoje obowiązki – będziesz pracować na hali magazynowej oraz wykonywać drobne prace porządkowe. Umożliwiamy również przejście do szwalni, co wiąże się z możliwością przyuczenia do nowego zawodu!
 • Oczekujemy od Ciebie jedynie chęci do pracy i skrupulatności 🙂
 • Oferujemy zatrudnienie na UZ, stawkę za godzinę 13,70 zł brutto, możliwość przyuczenia na pracownika szwalni, pracę na jedną zmianę od 6:00 do 14:00, możliwość “dorabiania” również w soboty.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
 4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych proszę dopisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922].”

Inne oferty pracy, które mogą Ci się spodobać