Elektromechanik Agregatów Chłodniczych – Grójec

Pełny etat Praca stała AWG Sp. z o.o. Zadaj pytanie
  • Podziel się:

Szczegóły pracy

  • MiastaWarszawa

Opis pracy

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

 Elektromechanik agregatów chłodniczych

Miejsce pracy: Grójec

Twój zakres obowiązków:

  • Będzie uzależniony od tego z jaką wiedzą do nas przychodzisz. Na początku współpraca opierała będzie się na gruntownym przeszkoleniu oraz sprawdzeniu Twoich umiejętności.

Później wśród Twoich obowiązków znajdzie się:

  • Realizacja przeglądów.
  • Konserwacja i naprawa agregatów chłodniczych oraz układów klimatyzacji.
  • Instalowanie urządzeń w pojazdach.
  • Naprawa i diagnostyka awarii układów elektrycznych i mechanicznych.

Co pozwoli Ci przejść pomyślnie proces rekrutacji?

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (kierunkowe zawodowe lub średnie).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widzimy doświadczenie w obszarze obsługi urządzań chłodniczych oraz klimatyzacji.
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP, jeżeli ich nie masz w najbliższym czasie to zmienimy.
  • Umiesz posługiwać się dokumentacją techniczną.
  • Potrafisz obsługiwać komputer.
  • Cechujesz się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i umiejętnością pracy w zespole.

Jeżeli zależy Ci na stałej pracy z autentycznymi możliwościami rozwoju zapoznaj sie z oferta którą przedstawiamy poniżej.

Co jesteśmy Ci w stanie zagwarantować?

  • Ciekawą pracę w firmie będącej autoryzowanym dealerem o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, już od pierwszego miesiąca współpracy.
  • Pakiet socjalny min. dodatek świąteczny do 600 zł brutto .
  • Opiekę medyczną- szeroki pakiet Enel-med.
  • Dopłaty do dojazdów do pracy.
  • Pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych.
  • Atrakcyjne premie zadaniowe.
  • Pracę w trybie dwuzmianowym 8-16, 12-20.
  • Z nami nie będziesz kolekcjonował nadgodzin:)

Daj sobie szansę !

Wyślij CV już dziś, umów się na spotkanie już jutro.

Masz więcej pytań?

Uśmiechnięte konsultantki opowiedzą Ci chętnie więcej o firmie.

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
  3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
  4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest  dobrowolne;
  9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.