Rekrutacje stałe

Rekrutacje stałe

Asistnet Work Group skupia się na oczekiwaniach Klienta, analizie rynku pracy i dopasowaniu kandydatów do stanowiska pracy i specyfiki firmy. Efekt – łatwiejsza aklimatyzacja, niskie ryzyko rotacji, wzrost produktywności i większy zwrot z inwestycji.

Czas – Energia – Pieniądze.

Podstawowe trzy czynniki marnowane podczas przedłużającego się procesu rekrutacji.

Twoja firma ma problem, aby zbudować odpowiednią bazę kandydatów pod potrzeby rekrutacyjne, przedziera się przez stosy CV nadesłane przez ludzi, którzy nie spełniają wymagań. Z każdą godziną przeznaczoną na poszukiwanie, nieobsadzone stanowisko obniża Twoją produktywność. Rozwiązanie Asistnet Work Group w zakresie poszukiwania odpowiednich kandydatów dają bezpośredni dostęp do najlepszych, sprawdzonych i wykwalifikowanych kandydatów z obszaru produkcji, logistyki oraz podstawowych prac biurowych. To mniej absorbująca, bardziej wydajna i najpewniejsza droga do zatrudnienia ludzi dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.

W Asistnet Work Group opracowujemy rozwiązania i strategie rekrutacyjne dostosowane do indywidualnych celów biznesowych Twojej firmy. Dajemy naszym klientom mnogość opcji, z których każda ma na celu sprostać stawianym potrzebom.