Monter nagrzewnic NA 2 ZMIANY -wolne weekendy! [Godzikowice k. Oławy]

Pełny etat Tymczasowa AWG Sp. z o.o. Zadaj pytanie
  • Podziel się:

Szczegóły pracy

Opis pracy

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją systemów klimatyzacji i nagrzewnic samochodowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER NAGRZEWNIC

Lokalizacja: Godzikowice (gmina Oława)

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie, możesz zarobić nawet 3200 zł brutto,

– pracę w systemie 2 – zmianowym, wolne weekendy,

– umowę o pracę tymczasową na okres wdrożenia,

– po okresie wdrożenia podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,

– dodatek lokalizacyjny do 100 zł brutto,

– możliwość korzystania z prywatnego ubezpieczenia LuxMed,

– możliwość dodatkowego ubezpieczenia siebie oraz Twojej rodziny.

Obowiązki:

– montaż nagrzewnic oraz podzespołów,

– kontrola jakości wytwarzanych produktów,

Oczekujemy:

– doświadczenia w pracy na produkcji,

– doświadczenia w czytaniu dokumentacji technicznej,Już dziś prześlij nam swoje CV a na pewno skontaktujemy się z Tobą. Jeżeli masz wątpliwości zadzwoń, a nasza konsultantka postara się odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania – 785 – pokaż numer telefonu – .

Proszę o przesyłanie CV z klauzulą:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;

Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.