Kim jesteśmy?

Stworzyliśmy Asistnet Work Group w odpowiedzi na słabą jakość oferty tradycyjnych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Pracując zespołowo stworzyliśmy markę koncentrując naszą działalność na dwóch usługach rekrutacyjnych, gdzie Klient i Kandydat stawiani są w centrum tego procesu. Z siedzibą we Wrocławiu oraz przy wsparciu 18 biur na terenie całego kraju, rozwijamy relacje z pracodawcami i dzień po dniu wzbogacamy naszą ofertę dla osób poszukujących pracy.

Asistnet Work Group to połączenie wiedzy o rekrutacji oraz nowego podejścia do Kandydatów, których stawiamy zawsze w centrum naszych procesów. Rekrutujemy pracowników dla sektora usługowego, produkcji, logistyki i na stanowiska techniczne dla różnych branż w całej Polsce.

Pracując zespołowo dzień po dniu budujemy markę, koncentrując nasze działania na jakości oraz relacjach z Klientem. To co nas wyróżnia, to indywidualne i elastyczne podejście do naszych Klientów.

Największą wartością każdej firmy są ludzie. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nim firma może odnosić swoje sukcesy.